Polecane

10 sposobów jak poderwać BOGATEGO FACETA!

10 sposobów jak poderwać BOGATEGO FACETA!

5 nawyków pielęgnacyjnych, które są zbawienne dla Twojej skóry LATEM

5 nawyków pielęgnacyjnych, które są zbawienne dla Twojej skóry LATEM

6 najlepszych seriali Netflixa, które trzeba obejrzeć

6 najlepszych seriali Netflixa, które trzeba obejrzeć

TOP 5 pozycji dla leniwych kobiet

TOP 5 pozycji dla leniwych kobiet

TOP 7 pozycji do przetestowania w tym tygodniu

TOP 7 pozycji do przetestowania w tym tygodniu

5 wakacyjnych stylizacji – idealne na plażę

5 wakacyjnych stylizacji – idealne na plażę

Oryginalne pomysły na minimalistyczny manicure

Oryginalne pomysły na minimalistyczny manicure

Czerwcowy przegląd fryzur – 10 inspiracji na nowe włosy

Czerwcowy przegląd fryzur – 10 inspiracji na nowe włosy

6 celebrytek, które pokazały za dużo!

6 celebrytek, które pokazały za dużo!

10 celebrytek, które zapomniały o makijażu

10 celebrytek, które zapomniały o makijażu

12 ZDJĘĆ, na które trzeba popatrzeć przynajmniej dwa razy, aby zrozumieć o co chodzi

12 ZDJĘĆ, na które trzeba popatrzeć przynajmniej dwa razy, aby zrozumieć o co chodzi

Proste ćwiczenia, dzięki którym pokonasz ból pleców w 5 minut

Proste ćwiczenia, dzięki którym pokonasz ból pleców w 5 minut

⛔ 5 rzeczy, które musicie zmienić w waszym związku NATYCHMIAST

⛔ 5 rzeczy, które musicie zmienić w waszym związku NATYCHMIAST

6 inspiracji na PLAŻOWY LOOK

6 inspiracji na PLAŻOWY LOOK

5 pięknych filmów o miłości – nie tylko kobiety z mężczyzną

5 pięknych filmów o miłości – nie tylko kobiety z mężczyzną

4 książki o miłości, które warto przeczytać podczas WAKACJI

4 książki o miłości, które warto przeczytać podczas WAKACJI

Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

Jak wiadomo kobiety mają mnóstwo spraw na głowie. Pomóżmy jedna drugiej a życie będzie łatwiejsze.
Awatar użytkownika
jocasta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Re: Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

Postautor: jocasta » 23 lut 2016, 12:05

nie to, żebym sama miała brać w najbliższym czasie ślub ani nic, ale muszę powiedzieć, że mam wrażenie, iż obecnie projekty sukienek ślubnych są o wiele ładniejsze niż kilka lat temu, jak chodziłam na wesela. nie mówię o tych bardziej ekstrawaganckich modelach ala Lady Gaga, ale o tych zwyczajnych.
co do koloru, rzadko podobają mi się śnieżnobiałe suknie, bo najczęściej to są te super rozłożyste, z tiulami, koronkami itd., których osobiście nie lubię. wolę te skromniej skrojone, a one zazwyczaj są w odcieniach ecru, beżu, brzoskwini, których co prawda na co dzień nie noszę, ale na taką okazję na pewno bym wybrała.
oczywiście, jak ktoś chce, to czemu by nie zaszaleć z kolorami? chociaż po namyśle stwierdzam, że czarna suknia to taki nie za bardzo trafny wybór.
poza tym wydaje mi się, że coraz popularniejsze stają się też sukienki we wzory, np. delikatne kwiaty czy figury geometryczne - to też jest fajne, o ile dobrane ze smakiem.

oliwka83
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: oliwka83 » 23 lut 2016, 12:55

karolinka992 pisze:a co sądzicie o takim kolorze? Niby różowy niby taki pudrowy? Coś innego:
http://lamariee.pl/wiosna-2016/1221-116231.html

Moim zdaniem świetna jest! Wyjątkowa i oszałamiająca. :-) Pod warunkiem, że masz więcej niż 160cm heh, na niskich osobach nie będzie się aż tak dobrze prezentowała. Jakbym miała wybierać sukienkę dla siebie też wolałabym coś w tym stylu, nie ubrałabym princesski, bo źle bym się w niej czuła, choć wygląda pięknie.

katarzynaszymansk
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

Postautor: katarzynaszymansk » 29 sty 2018, 23:03

Moja siostra jest bardzo zgrabniutka i zawsze chciała mieć suknie ślubną krótką wąską... nie powiem ile się za taką sukienką najeździłyśmy. Po 2 miesiącach poszukiwań trafiłyśmy do Szczecina bo moja siostra dostała kontakt od koleżanki... jak dla mnie szaleństwo ale opłacało się bo znalazłyśmy sukienkę jaką chciała http://www.lovecms.pl/kolekcja-damska/by-bosska/#gallery/3f98b2d8835714ff9513df0a089e664a/93 uffff....

wysoka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: wysoka » 30 sty 2018, 11:59

Ja mimo wszystko stawiałabym na klasykę. Ewentualnie w zależności od tego jaki masz odcień skóry i co Ci pasuję zastanawiałabym się nad odcieniami ecru lub lekkiego złota. Chociaż każda kobieta inaczej wyobraża sobie swój wyjątkowy dzień i jeśli akurat ktoś ma ochotę zakładać czerwoną suknię to niech to robi:D Ważne, żeby się dobrze czuć.

Basia1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: Basia1985 » 31 mar 2018, 22:37

Ja wybrałam suknie białą....mierzyłam inne śmietankowe, kość słoniowa, berzowe a nawet z kolorowym akcentem ale wygrał kolor biały.

Beatka1985Beatka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: Beatka1985Beatka » 14 cze 2018, 14:24

Jakiś czas temu pomagałam w wyborze sukni ślubnej dla siostry. Moja sistra wymyśliła suknie ślubną w kolorze kości słoniowej i w dodatku to miała być syrenka...Na moje oko kolor nie ten i fason tez nie ten. Zaprowadzilam ja do tego salonu www.lovecms.pl i Panie które tam pracowały skutecznie wyperswadowały zamierzony kolor i fason. Wybrałyśmy białą suknie w literkę A. Siostra wyglądała bajecznie :)

Wróć do „Być kobietą”