Polecane

MĘSKIM ZDANIEM: Jeśli dziewczyna tak się czesze i maluje to ROBI Z SIEBIE POŚMIEWISKO!

MĘSKIM ZDANIEM: Jeśli dziewczyna tak się czesze i maluje to ROBI Z SIEBIE POŚMIEWISKO!

Najmodniejsze tatuaże tego sezonu! Idealne dla zakochanych par!

Najmodniejsze tatuaże tego sezonu! Idealne dla zakochanych par!

Sprawdź w jaki sposób MĘŻCZYŹNI SZCZERZE okazują swoje uczucie (wzruszający tekst)

Sprawdź w jaki sposób MĘŻCZYŹNI SZCZERZE okazują swoje uczucie (wzruszający tekst)

Sprawdź czy masz cechy kobiety, którą FACECI zawsze będą ADOROWAĆ!

Sprawdź czy masz cechy kobiety, którą FACECI zawsze będą ADOROWAĆ!

MĘSKIM ZDANIEM: Oto lista błędów, których nigdy nie darujemy KOBIECIE!

MĘSKIM ZDANIEM: Oto lista błędów, których nigdy nie darujemy KOBIECIE!

FACECI WYLICZAJĄ: Jeśli zadamy ci jedno z tych pytań to NIE MAMY DO CIEBIE ZAUFANIA!

FACECI WYLICZAJĄ: Jeśli zadamy ci jedno z tych pytań to NIE MAMY DO CIEBIE ZAUFANIA!

10 filmów na dzisiejszy wieczór! Rozerwij się!!! (same genialne propozycje)

10 filmów na dzisiejszy wieczór! Rozerwij się!!! (same genialne propozycje)

MĘSKIM ZDANIEM: Jeśli masz takie cechy wyglądu to nie bój się, że zostaniesz singielką!

MĘSKIM ZDANIEM: Jeśli masz takie cechy wyglądu to nie bój się, że zostaniesz singielką!

To oznaki męskiej miłości, które łatwo można przegapić (uważaj, aby potem nie żałować)

To oznaki męskiej miłości, które łatwo można przegapić (uważaj, aby potem nie żałować)

FACECI WYLICZAJĄ: Gdy tak do ciebie mówimy to znaczy, że JESTEŚ WYJĄTKOWA!

FACECI WYLICZAJĄ: Gdy tak do ciebie mówimy to znaczy, że JESTEŚ WYJĄTKOWA!

FACECI PODPOWIADAJĄ: Jeśli chcesz nas poderwać powinnaś zacząć od tych słów…..

FACECI PODPOWIADAJĄ: Jeśli chcesz nas poderwać powinnaś zacząć od tych słów…..

Idealne pozycje seksualne dla kobiet, które nie akceptują swojego ciała!

Idealne pozycje seksualne dla kobiet, które nie akceptują swojego ciała!

Jak ukarać swojego byłego za to, że CIĘ ZOSTAWIŁ? 10 pomysłów!

Jak ukarać swojego byłego za to, że CIĘ ZOSTAWIŁ? 10 pomysłów!

Kobiece kłamstwa, w które nie wierzy żaden MĘŻCZYZNA!

Kobiece kłamstwa, w które nie wierzy żaden MĘŻCZYZNA!

Jeśli on tak się zachowuje to na 100% ZŁAMIE CI SERCE!

Jeśli on tak się zachowuje to na 100% ZŁAMIE CI SERCE!

MĘSKIM ZDANIEM: Jeśli zrobisz tak w sypialni, pozytywnie nas ZASKOCZYSZ!

MĘSKIM ZDANIEM: Jeśli zrobisz tak w sypialni, pozytywnie nas ZASKOCZYSZ!

Telefon Play

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka

Postautor: Mad. » 10 maja 2012, 11:28

Tylko aga216, rozumiem że chcesz nowy sprawny telefon ? Czy ten ale naprawiony ? Jeśli nowy to reklamowałabym to z tytułu niezgodności z umową.
A jeśli chcesz go naprawić, to na miejscu wypiszesz papiery i dostaniesz ewentualnie telefon zastępczy.

Mnie by zależało na nowym telefonie. Bo z jakiej racji mam mieć naprawiany skoro nic w nim nie naruszyłam, tylko to wada fabryczna.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka

Postautor: Kocura Bura » 10 maja 2012, 11:31

Ja kiedyś odsyłałam do Orange, bo kupiłam on-line i też jakiś rozklekotany był :ico_noniewiem:
No i po tej historii przeniosłam się do Play :-)
Nie wiem, czy korzystałyście kiedyś z przedłużenia umowy telefonicznie przez BOK?
Ja już się wybierałam do salonu, ale babka zadzwoniła i zaproponowała dużo lepsze warunki niż dostępne w salonie. Trochę sceptycznie byłam nastawiona, ale podpytałam w salonie i faktycznie potwierdzili,że tak dzwonią. Kurier przyszedł z umową. Mija mi 3 miesiąc, faktury w porządku.
Może trochę nie w temacie, ale może któraś skorzysta :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka

Postautor: Mad. » 10 maja 2012, 11:35

Kocura Bura, sa lepsze oferty w sieci owszem ale telefony sa niedostepne :-D praktycznie każdy. Jestem akurat w temacie bo juz 3 razy odwiedzalam i salon z kwitkiem i sieć.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2012, 13:10 przez Mad., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka

Postautor: Kocura Bura » 10 maja 2012, 11:44

Mad., a ja dostałam bez problemu mój wybrany telefon i to za 1 zł, a w salonie, w tym samym abonamencie chyba 199 zł :ico_brawa_01:
Ale u nas w salonie to samo jest, chyba mają po 1 sztuce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka

Postautor: aga216 » 10 maja 2012, 13:08

dziękuje dziewczyny za rady :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka

Postautor: Mad. » 12 maja 2012, 17:28

aga216, bylam dzisiaj w salonie Play bo przedluzalam umowe. Zapytalam babeczki o Twoja sytuacje jak rozwiazac problem.

Powiedziala, ze po to daja telefony zalaczone do obejrzenia by klient nawet godzine siedzial i ogladal. Telefon powinien byc kazdy zalaczony przy kliencie. Kupujac taki telefon i wychodzac z salonu akceptujemy ze jest on sprawny, bo wszelkie niejasnosci powinny byc okreslone najpozniej w momencie zakupu by dostac inny nowy.
Jesli juz doszlo do takiej sytuacji w jakiej jestes tak jak pisalam wyzej trzeba zlozyc reklamacje z tytulu niezgodnosci z umowa. Powolac sie na konkretny salon i konkretnego sprzedawce. Innej opcji niestety nie ma. Wymienic telefonu na nowy tak po prostu sie nie da.

:ico_sorki:

misqa123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

Re: Telefon Play

Postautor: misqa123 » 28 sie 2016, 14:14

Mad. teraz Play oferuje okres testowy dla telefonów, by móc je zwrócić bez większych problemów.

adik356 w Playu nie płace nadwyżek za elektroniczne faktury, itp. Mam możliwość aktywowania dodatkowych usług finansowych, ale całkowicie ZA DARMO ; o

Polecam Play ze względu na cenę, korzystne umowy na telefon, obsługę klienta oraz traktowanie swoich klientów z należytym szacunkiem - bez zbędnych kruczków i rozmysłem.

Awatar użytkownika
nikka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki

Postautor: nikka12 » 29 wrz 2016, 09:58

ale serio? byłam w play i niczego takiego mi nie zaoferowali, podobnie gostek co do mnie dzwonił i namawiał, teraz to już w sumie musztarda po obiedzie bo jestem zdecydowana na alcatela idol4s, świetny telefon i przede wszystkim niedrogi, także mogę go sobie kupić bez podpisywania umowy z jakąkolwiek siecią

weronikakrol
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

Postautor: weronikakrol » 07 cze 2018, 14:20

Ja korzystam z sieci Otvarta i jestem bardzo zadowolona. POlecam!

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki

Postautor: luiza30 » 12 cze 2018, 22:58

Play generalnie fajny jest .szkoda tylko,że pan konsultant zapomniał dodać gdy podpisywaliśmy umowę, że mogę sobie dopłacić i mieć dodatkowe ubezpieczenie ekranu...

Wróć do „Prawo, praca i polityka”