Polecane

15 błędów w seksie, które popełniamy w okolicach 30-stki! (też tak robisz?)

15 błędów w seksie, które popełniamy w okolicach 30-stki! (też tak robisz?)

Te teksty powie ci FACET, który żywi do CIEBIE prawdziwe UCZUCIE!

Te teksty powie ci FACET, który żywi do CIEBIE prawdziwe UCZUCIE!

MĘŻCZYŹNI przyznają jakie rzeczy robią tylko dla SWOICH JEDYNYCH MIŁOŚCI!

MĘŻCZYŹNI przyznają jakie rzeczy robią tylko dla SWOICH JEDYNYCH MIŁOŚCI!

14 niezręcznych momentów w seksie, o których FACECI boją się mówić!

14 niezręcznych momentów w seksie, o których FACECI boją się mówić!

10 myśli, które rozpraszają nas podczas IGRASZEK (będziecie płakać ze śmiechu!)

10 myśli, które rozpraszają nas podczas IGRASZEK (będziecie płakać ze śmiechu!)

Na punkcie TYCH 10 kobiecych gestów FACECI WARIUJĄ

Na punkcie TYCH 10 kobiecych gestów FACECI WARIUJĄ

Wybór redakcji: 5 romantycznych filmów na dzisiejszy wieczór

Wybór redakcji: 5 romantycznych filmów na dzisiejszy wieczór

TE 15 rzeczy INTENSYWNIE podnieca każdego FACETA

TE 15 rzeczy INTENSYWNIE podnieca każdego FACETA

SEKS ORALNY – 15 najlepszych pozycji według mężczyzn

SEKS ORALNY – 15 najlepszych pozycji według mężczyzn

12 MIEJSC, gdzie możesz poznać i zdobyć FAJNEGO FACETA

12 MIEJSC, gdzie możesz poznać i zdobyć FAJNEGO FACETA

20 KOBIET wyjawia, co najlepszego MĘŻCZYŹNI zrobili dla nich w łóżku! (wzruszające teksty)

20 KOBIET wyjawia, co najlepszego MĘŻCZYŹNI zrobili dla nich w łóżku! (wzruszające teksty)

Zakazane w sypialni: pieszczoty, których PANOWIE nie potrafią polubić

Zakazane w sypialni: pieszczoty, których PANOWIE nie potrafią polubić

Dlaczego FACET nie chce iść z tobą do łóżka? 15 powodów, które nie przyszłyby ci do głowy!

Dlaczego FACET nie chce iść z tobą do łóżka? 15 powodów, które nie przyszłyby ci do głowy!

FACECI WYLICZAJĄ- tych rzeczy nie potrzebujemy W ZWIĄZKU!!!

FACECI WYLICZAJĄ- tych rzeczy nie potrzebujemy W ZWIĄZKU!!!

Jaka KOBIETA daje MĘŻCZYŹNIE najwięcej rozkoszy? 15 niespodziewanych typów

Jaka KOBIETA daje MĘŻCZYŹNIE najwięcej rozkoszy? 15 niespodziewanych typów

20 MĘŻCZYZN wyjawia, co najlepszego KOBIETY zrobiły dla nich w łóżku!

20 MĘŻCZYZN wyjawia, co najlepszego KOBIETY zrobiły dla nich w łóżku!

Jaki materac na kregosłup?

Lorena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Jaki materac na kregosłup?

Postautor: Lorena » 20 lis 2012, 13:51

Witam

moje dziecko ma problem z kręgosłupem. Problem nie jest może tak wielki, bo jest cały czas pod ciągła obserwacją lekarzy. Robi ćwiczenia i wszystko jest w porządku. Ostatnio lekarz doradził mi, abym zainwestowała w nowy materac do łóżka dla mojego dziecka. Aktualny jaki mam jest bonelowy, czyli chyba najgorszy z możliwych. Podobno materace futon są bardzo dobre. Czy ktoś może posiada taki i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Nie chciałabym kupować nic w ciemno, więc przyda mi się każda opinia.

Łucja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Re: Jaki materac na kregosłup?

Postautor: Łucja » 02 gru 2012, 02:01

O futonie nic nie słyszałam, natomiast jeżeli chodzi o inne materace to możesz porównać sobie wyniki testów materacy dla dzieci, które są na jednym z portali o zdrowym śnie. Może tam znajdziesz odpowiedni dla Twojego dziecka. Skonsultuj też wybór z lekarzem on powinien Ci coś doradzić.

cerqa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: cerqa » 04 gru 2012, 16:34

ja z mężem śpimy na futonie - i nasze dziecko też :) my akurat jesteśmy rodzicami alergika, więc znaleźć odpowiedni materac, który nie wywoływałby kaszlu graniczyło z cudem praktycznie :). nasz kupiliśmy na Słodkich Snów - dla dziecka w kolorze a dla nas biały :)

silvia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: silvia » 26 gru 2012, 20:00

Wiem, że dobry zdorwy materac to coś ponad 1 a nawet 2k.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania

Postautor: Bialadama » 02 lut 2013, 18:52

Polecam Ci kupić dziecku materac lateksowy: http://www.klinikasnu.pl/materace-dla-d ... 31201.html . Dopasowuje się do kształtu ciała i każda część jest podparta równomiernie. Moim zdaniem warto rozważyć materac twardy albo średnio-twardy. Takie są najzdrowsze.

Marikaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

Postautor: Marikaa » 15 mar 2013, 13:40

Ja z doświadczenia wiem, że aby kupić dobry materac trzeba po prostu pojechać do sklepu i przetestować konkretne modele. Każdy ma inne wymagania, inne dolegliwości i nie ma materacy uniwersalnych na bóle kręgosłupa.
Kiedyś kupiliśmy ,materac przez internet, polecany przez wszystkich, ból kręgosłupa jak ręką odjął i....materac wylądował w piwnicy, a mój ukochany śpi na karimacie, bo tylko wówczas go plecy nie bolą ;/

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum

Postautor: kijanka » 22 kwie 2013, 18:40

Ja również jestem zdania, że najzdrowsze dla kręgosłupa są materace twarde albo średnio - twarde.'
Osobiście posiadam materac firmy Hilding: http://www.klinikasnu.pl/9_hilding i jestem z niego bardzo zadowolona. Świetnie dopasowuje się do kształtu ciała.
Poza tym posiada bardzo wygodny zdejmowany pokrowiec który dzieki temu można bez problemu uprać w pralce.

asdjuhf
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: asdjuhf » 04 cze 2013, 08:42

Jeśli Twoje dziecko ma problemy z kręgosłupem zainwestuj w materac lateksowy lub termoelastyczny, są one również polecane alergikom.

nigela007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

Postautor: nigela007 » 15 sie 2013, 20:56

Ja osobiście nie jestem przekonana do materacy piankowych - dla mnie są zbyt miękkie. Ja osobiście mam coś takiego http://amadu.pl/materace/25-materac-viscogreen-lux-materasso.html (materac wysokoelastyczny z pianą termoelastyczną z naturalnych pian z pasem 3D luksus w zasięgu ręki), ale powiem wam, że wygodny - mąż wybierał - ja bym wzięła lateksowy, bo miałam taki całe życie i był dla mnie mega wygodny, bo dopasowywał się do sylwetki, a że mam esowaty kręgosłup to mi to pasowało. Ten nasz nowy jest nieco twardszy, ale też wygodny - nie mam co narzekać :) Grunt to dopasować materac do siebie - nie patrzeć na to co modne, czy najtańsze - ważne, aby się dobrze spało :)

milenaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: milenaka » 12 wrz 2013, 22:20

przed zakupem warto przeczytać artykuł http://www.jakkupowac.pl/artykul/196/ja ... lozka.html i zdecydować co nam najbardziej będzie odpowiadało, mnie bardzo zainteresował materac FUTON, znalazłam sporo informacji o nim i sklep w którym można taki materac kupić, od kilku miesięcy śpię na super futonie, nie zamieniłabym na inny, bardzo wygodny, naturalny, śpię spokojnie a rano wstaję wypoczęta. ja polecam choć wybór materaca to indywidualna sprawa :) sklep w którym kupiłam to slodkichsnow.com

Wróć do „Mieszkanie i dom”