Polecane

MĘSKIM ZDANIEM: Jeśli dziewczyna tak się czesze i maluje to ROBI Z SIEBIE POŚMIEWISKO!

MĘSKIM ZDANIEM: Jeśli dziewczyna tak się czesze i maluje to ROBI Z SIEBIE POŚMIEWISKO!

Najmodniejsze tatuaże tego sezonu! Idealne dla zakochanych par!

Najmodniejsze tatuaże tego sezonu! Idealne dla zakochanych par!

Sprawdź w jaki sposób MĘŻCZYŹNI SZCZERZE okazują swoje uczucie (wzruszający tekst)

Sprawdź w jaki sposób MĘŻCZYŹNI SZCZERZE okazują swoje uczucie (wzruszający tekst)

Sprawdź czy masz cechy kobiety, którą FACECI zawsze będą ADOROWAĆ!

Sprawdź czy masz cechy kobiety, którą FACECI zawsze będą ADOROWAĆ!

MĘSKIM ZDANIEM: Oto lista błędów, których nigdy nie darujemy KOBIECIE!

MĘSKIM ZDANIEM: Oto lista błędów, których nigdy nie darujemy KOBIECIE!

FACECI WYLICZAJĄ: Jeśli zadamy ci jedno z tych pytań to NIE MAMY DO CIEBIE ZAUFANIA!

FACECI WYLICZAJĄ: Jeśli zadamy ci jedno z tych pytań to NIE MAMY DO CIEBIE ZAUFANIA!

10 filmów na dzisiejszy wieczór! Rozerwij się!!! (same genialne propozycje)

10 filmów na dzisiejszy wieczór! Rozerwij się!!! (same genialne propozycje)

MĘSKIM ZDANIEM: Jeśli masz takie cechy wyglądu to nie bój się, że zostaniesz singielką!

MĘSKIM ZDANIEM: Jeśli masz takie cechy wyglądu to nie bój się, że zostaniesz singielką!

To oznaki męskiej miłości, które łatwo można przegapić (uważaj, aby potem nie żałować)

To oznaki męskiej miłości, które łatwo można przegapić (uważaj, aby potem nie żałować)

FACECI WYLICZAJĄ: Gdy tak do ciebie mówimy to znaczy, że JESTEŚ WYJĄTKOWA!

FACECI WYLICZAJĄ: Gdy tak do ciebie mówimy to znaczy, że JESTEŚ WYJĄTKOWA!

FACECI PODPOWIADAJĄ: Jeśli chcesz nas poderwać powinnaś zacząć od tych słów…..

FACECI PODPOWIADAJĄ: Jeśli chcesz nas poderwać powinnaś zacząć od tych słów…..

Idealne pozycje seksualne dla kobiet, które nie akceptują swojego ciała!

Idealne pozycje seksualne dla kobiet, które nie akceptują swojego ciała!

Jak ukarać swojego byłego za to, że CIĘ ZOSTAWIŁ? 10 pomysłów!

Jak ukarać swojego byłego za to, że CIĘ ZOSTAWIŁ? 10 pomysłów!

Kobiece kłamstwa, w które nie wierzy żaden MĘŻCZYZNA!

Kobiece kłamstwa, w które nie wierzy żaden MĘŻCZYZNA!

Jeśli on tak się zachowuje to na 100% ZŁAMIE CI SERCE!

Jeśli on tak się zachowuje to na 100% ZŁAMIE CI SERCE!

MĘSKIM ZDANIEM: Jeśli zrobisz tak w sypialni, pozytywnie nas ZASKOCZYSZ!

MĘSKIM ZDANIEM: Jeśli zrobisz tak w sypialni, pozytywnie nas ZASKOCZYSZ!

SALON- co zmienić?:)

dziuboch
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

Re: SALON- co zmienić?:)

Postautor: dziuboch » 16 lut 2017, 12:55

kiedy czuję ze czegoś nowego potrzebuję w mieszkaniu, jakiegoś odświeżenia to zawsze stawiam na nowe POSZEWKI na poduszki i ozdób z tkanin:) bardzo polecam sklep internetowy dekoria.pl

beja01
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: beja01 » 23 lut 2017, 18:05

Tak, czasami wystarczy zmienić tylko takie detale, ale my postanowiliśmy kupić do salonu, który de facto jest duży jakiś stół i krzesła. Brat, który jest projektantem polecił nam gdmmeble.com muszę przyznać, że meble to maja bardzo ładne i co najważniejsze nieszablonowe takich w sieciówkach po prostu niema, a i ta cena jest bardzo przystępna. Wybór padł na nowoczesny stół ze szklanym blatem ale krzesła dobierał nam już brat. Wyszło bardzo ładnie, a komplet jest w dodatku prawdziwą ozdobą salonu.

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: Daniela » 20 mar 2017, 15:41

mi sie te z FORTE bardzo podobaja widzialam ostatnio na targach w poznaniu na zywo
http://www.forte.com.pl/meble/kolekcje/garland.html

Awatar użytkownika
goldi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

Postautor: goldi » 07 cze 2018, 10:18

Pytanie czy to chodzi o meble czy po prostu generalnie zmianę w salonie? Bo można niedużym kosztem odświeżyć przemalowując ściany. Wystarczy wziąć kilka puszek duluxa easycare, dzień urlopu i sprawa załatwiona. Inny kolor na ścianach i od razu wnętrze inaczej wygląda :)

Awatar użytkownika
Sabrina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: Sabrina » 14 cze 2018, 12:52

Dobre pytanie, czy chodzi o wymianę mebli czy chcesz tylko trochę odświeżyć wystrój. Ja robiłam to pierwsze, moje stare meble wyzionęły ducha po przeprowadzce i musiałam kupić nowe. I miałam zagwozdkę, kupować online czy stacjonarnie. Stacjonarnie miałam do wyboru Ikea (nie, zdecydowanie nie i jeszcze raz nie), Agatę, (już miałam z nimi złe doświadczenie) i kilka sklepów lokalnych, z których mi się nic nie podobało. Czyli zostało online. Zdecydowałam się w końcu na narożnik rozkładany, witrynę, 2 komody, stolik pod telewizor i ławę od Korameble.com.pl i jestem zadowolona. TRansport odbył się bezproblemowo, bez uszczerbku na meblach, meble zostały mi do mieszkania wniesione, monterzy je złożyli i ustawili, a ja sobie potem tylko poszłam wyrzucić opakowania.

Wróć do „Mieszkanie i dom”