Polecane

10 sposobów jak poderwać BOGATEGO FACETA!

10 sposobów jak poderwać BOGATEGO FACETA!

6 najlepszych seriali Netflixa, które trzeba obejrzeć

6 najlepszych seriali Netflixa, które trzeba obejrzeć

TOP 5 pozycji dla leniwych kobiet

TOP 5 pozycji dla leniwych kobiet

TOP 7 pozycji do przetestowania w tym tygodniu

TOP 7 pozycji do przetestowania w tym tygodniu

6 celebrytek, które pokazały za dużo!

6 celebrytek, które pokazały za dużo!

10 celebrytek, które zapomniały o makijażu

10 celebrytek, które zapomniały o makijażu

12 ZDJĘĆ, na które trzeba popatrzeć przynajmniej dwa razy, aby zrozumieć o co chodzi

12 ZDJĘĆ, na które trzeba popatrzeć przynajmniej dwa razy, aby zrozumieć o co chodzi

⛔ 5 rzeczy, które musicie zmienić w waszym związku NATYCHMIAST

⛔ 5 rzeczy, które musicie zmienić w waszym związku NATYCHMIAST

5 pięknych filmów o miłości – nie tylko kobiety z mężczyzną

5 pięknych filmów o miłości – nie tylko kobiety z mężczyzną

4 książki o miłości, które warto przeczytać podczas WAKACJI

4 książki o miłości, które warto przeczytać podczas WAKACJI

14 RZECZY – tylko dzięki nim facet zakochuje się w KOBIECIE

14 RZECZY – tylko dzięki nim facet zakochuje się w KOBIECIE

Czego mężczyźni najbardziej boją się podczas seksu

Czego mężczyźni najbardziej boją się podczas seksu

Cellulit – jak skutecznie go zwalczać

Cellulit – jak skutecznie go zwalczać

10 zachowań mężczyzny, które świadczą, że to NIE JEST FACET dla ciebie

10 zachowań mężczyzny, które świadczą, że to NIE JEST FACET dla ciebie

Rolowanie mięśni – jak je prawidłowo wykonać?

Rolowanie mięśni – jak je prawidłowo wykonać?

15 CECH – zdaniem facetów posiada je DZIEWCZYNA IDEAŁ

15 CECH – zdaniem facetów posiada je DZIEWCZYNA IDEAŁ

Chcesz mieć super wesele?

podrozniczkaXIX
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Re: Chcesz mieć super wesele?

Postautor: podrozniczkaXIX » 18 maja 2018, 18:18

ossi pisze:Kochani poszukuję sali na moje wesele, termin mamy na marzec 2018, nie wiem czy nie obudziłam się za późno i czy nie będzie trzeba przesunąć terminu, bo koleżanka mnie nastraszyła że to już dość późno. Zawsze wydawalo mi się, że 9 - 12 miesięcy wystarczy, ale wiadomo te najlepsze sale mają już obłożenie :) Budżet na gości to maksymalnie 250 zł. Wesele będzie w Warszawie. Póki co znalazłam jakiś dworek pod miastem, ale dojazd tam jest słaby. A druga sala to restauracja Blue Cactus. Chciałabym poznac wasze opinie o tym miejscu, bo opis jest bardzo zachęcający. Cenowo mieścimy się w budżecie, dojazd tam też jest łatwy, a to bardzo wazne dla mnie bo większość gości będzie spoza Warszawy.

Myślę, że Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim spełni Twoje oczekiwania Ossi ;) ja byłam ostatnio na weselu tam własnie i wygląda sali wbił mnie w krzesło. Przepiekne miejsce na wesele (ślub też zresztą) z doskonałą obsługą i jedzeniem.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: marzena90 » 06 cze 2018, 20:56

Mnie zawsze marzyło się wesele nad morzem i takie miałam. Wynajęliśmy z mężem salę w Opalu, bo jest położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, raptem kilka minut od plazy. Dodatkowo sala tam wynajęta bardzo przypadła mi do gustu jak i pomoc w organizacji wesele, a jedzenie ? Przepyszne !

joooanna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

Postautor: joooanna » 13 cze 2018, 22:20

Ja z facetem zapraszamy tylko osoby z którymi na pewno będziemy się dobrze bawić. Nie zapraszam rodziny z która nie mam kontaktu. Nie potrzebuję awantur na weselu. Jeśli zaś chodzi o miejsce to moim zdaniem ma ono znaczenie ;) My chyba wynajmiemy sale na wesele na śląsku w domu weselnym Rafael. Jest to wyjątkowe miejsce :) bardzo nam się podoba i dobrze się tam czujemy a to moim zdaniem też jest istotne.

isobelle
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: isobelle » 19 cze 2018, 18:26

Gdy organizowalismy nasze wesele to mialam takie samo podejscie jak joooanna :D Bylo troche spięć o to ze jak moglam nie zaprosić ciotecznej siostry kuzynki babci czy jakos tak :D w kazdym badz razie 5 woda po kisielu ale stwierdzillam ze ostatni raz widzizlamja 10 lat temu i nie bede goscic w najwazniejszym dniu obcej mi osoby. Wesele zorganizowalismy z wielką pompą w zajeździe Hetman pod Lublinem, było rewelacyjnie, z klasą i super pozytywną energią. Jestem bardzo wdzieczna organizatorom i wlascicielom zajazdu, spisali się na medal a ja zapamietam ten dzien chyba do następnego wcielenia :D

Wróć do „Pozostałe”