Polecane

Te rzeczy każda z nas ZROBIŁA NA RANDCE, a potem tego bardzo ŻAŁOWAŁA!

Te rzeczy każda z nas ZROBIŁA NA RANDCE, a potem tego bardzo ŻAŁOWAŁA!

15 błędów w seksie, które popełniamy w okolicach 30-stki! (też tak robisz?)

15 błędów w seksie, które popełniamy w okolicach 30-stki! (też tak robisz?)

Te teksty powie ci FACET, który żywi do CIEBIE prawdziwe UCZUCIE!

Te teksty powie ci FACET, który żywi do CIEBIE prawdziwe UCZUCIE!

MĘŻCZYŹNI przyznają jakie rzeczy robią tylko dla SWOICH JEDYNYCH MIŁOŚCI!

MĘŻCZYŹNI przyznają jakie rzeczy robią tylko dla SWOICH JEDYNYCH MIŁOŚCI!

14 niezręcznych momentów w seksie, o których FACECI boją się mówić!

14 niezręcznych momentów w seksie, o których FACECI boją się mówić!

10 myśli, które rozpraszają nas podczas IGRASZEK (będziecie płakać ze śmiechu!)

10 myśli, które rozpraszają nas podczas IGRASZEK (będziecie płakać ze śmiechu!)

Na punkcie TYCH 10 kobiecych gestów FACECI WARIUJĄ

Na punkcie TYCH 10 kobiecych gestów FACECI WARIUJĄ

Wybór redakcji: 5 romantycznych filmów na dzisiejszy wieczór

Wybór redakcji: 5 romantycznych filmów na dzisiejszy wieczór

TE 15 rzeczy INTENSYWNIE podnieca każdego FACETA

TE 15 rzeczy INTENSYWNIE podnieca każdego FACETA

SEKS ORALNY – 15 najlepszych pozycji według mężczyzn

SEKS ORALNY – 15 najlepszych pozycji według mężczyzn

12 MIEJSC, gdzie możesz poznać i zdobyć FAJNEGO FACETA

12 MIEJSC, gdzie możesz poznać i zdobyć FAJNEGO FACETA

20 KOBIET wyjawia, co najlepszego MĘŻCZYŹNI zrobili dla nich w łóżku! (wzruszające teksty)

20 KOBIET wyjawia, co najlepszego MĘŻCZYŹNI zrobili dla nich w łóżku! (wzruszające teksty)

Zakazane w sypialni: pieszczoty, których PANOWIE nie potrafią polubić

Zakazane w sypialni: pieszczoty, których PANOWIE nie potrafią polubić

Dlaczego FACET nie chce iść z tobą do łóżka? 15 powodów, które nie przyszłyby ci do głowy!

Dlaczego FACET nie chce iść z tobą do łóżka? 15 powodów, które nie przyszłyby ci do głowy!

FACECI WYLICZAJĄ- tych rzeczy nie potrzebujemy W ZWIĄZKU!!!

FACECI WYLICZAJĄ- tych rzeczy nie potrzebujemy W ZWIĄZKU!!!

Jaka KOBIETA daje MĘŻCZYŹNIE najwięcej rozkoszy? 15 niespodziewanych typów

Jaka KOBIETA daje MĘŻCZYŹNIE najwięcej rozkoszy? 15 niespodziewanych typów

Chcesz mieć super wesele?

podrozniczkaXIX
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Re: Chcesz mieć super wesele?

Postautor: podrozniczkaXIX » 18 maja 2018, 18:18

ossi pisze:Kochani poszukuję sali na moje wesele, termin mamy na marzec 2018, nie wiem czy nie obudziłam się za późno i czy nie będzie trzeba przesunąć terminu, bo koleżanka mnie nastraszyła że to już dość późno. Zawsze wydawalo mi się, że 9 - 12 miesięcy wystarczy, ale wiadomo te najlepsze sale mają już obłożenie :) Budżet na gości to maksymalnie 250 zł. Wesele będzie w Warszawie. Póki co znalazłam jakiś dworek pod miastem, ale dojazd tam jest słaby. A druga sala to restauracja Blue Cactus. Chciałabym poznac wasze opinie o tym miejscu, bo opis jest bardzo zachęcający. Cenowo mieścimy się w budżecie, dojazd tam też jest łatwy, a to bardzo wazne dla mnie bo większość gości będzie spoza Warszawy.

Myślę, że Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim spełni Twoje oczekiwania Ossi ;) ja byłam ostatnio na weselu tam własnie i wygląda sali wbił mnie w krzesło. Przepiekne miejsce na wesele (ślub też zresztą) z doskonałą obsługą i jedzeniem.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: marzena90 » 06 cze 2018, 20:56

Mnie zawsze marzyło się wesele nad morzem i takie miałam. Wynajęliśmy z mężem salę w Opalu, bo jest położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, raptem kilka minut od plazy. Dodatkowo sala tam wynajęta bardzo przypadła mi do gustu jak i pomoc w organizacji wesele, a jedzenie ? Przepyszne !

joooanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: joooanna » 13 cze 2018, 22:20

Ja z facetem zapraszamy tylko osoby z którymi na pewno będziemy się dobrze bawić. Nie zapraszam rodziny z która nie mam kontaktu. Nie potrzebuję awantur na weselu. Jeśli zaś chodzi o miejsce to moim zdaniem ma ono znaczenie ;) My chyba wynajmiemy sale na wesele na śląsku w domu weselnym Rafael. Jest to wyjątkowe miejsce :) bardzo nam się podoba i dobrze się tam czujemy a to moim zdaniem też jest istotne.

isobelle
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Postautor: isobelle » 19 cze 2018, 18:26

Gdy organizowalismy nasze wesele to mialam takie samo podejscie jak joooanna :D Bylo troche spięć o to ze jak moglam nie zaprosić ciotecznej siostry kuzynki babci czy jakos tak :D w kazdym badz razie 5 woda po kisielu ale stwierdzillam ze ostatni raz widzizlamja 10 lat temu i nie bede goscic w najwazniejszym dniu obcej mi osoby. Wesele zorganizowalismy z wielką pompą w zajeździe Hetman pod Lublinem, było rewelacyjnie, z klasą i super pozytywną energią. Jestem bardzo wdzieczna organizatorom i wlascicielom zajazdu, spisali się na medal a ja zapamietam ten dzien chyba do następnego wcielenia :D

panienkazdomku
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: panienkazdomku » 28 cze 2018, 12:02

My mamy podobne podejście, dzięki temu impreza zawsze będzie udana :) Na przyszłość jak by któraś chciała zrobić klimatyczne przyjęcie to polecam dekoracje z love-a https://sklepslubny.love

lilka2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Postautor: lilka2 » 07 lip 2018, 09:57

Jeśli chcecie mieć udane wesele to warto pomyśleć o ciekawej atrakcji. Ja ze swojej strony mogę polecić pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego, który jest mistrzem polski RedBull freestyle football. Jego sztuczki są niesamowite. Dawid dobiera muzykę i rekwizyty pod uroczystość. Całość wygląda super. kojakfree.com

Wróć do „Pozostałe”